Apie mus

Įmonė Garvida įkurta 1994 metais, savo veiklą pradėjo nuo maisto prekių didmeninės ir mažmeninės prekybos. Vėliau įmonė plėsdama savo produktų asortimentą pradėjo prekiauti automobiliniais tepalais. Tapusi "mobil1" atstove, ne kartą buvo pripažinta kaip geriausius rezultatus pasiekusi įmonė tepalų prekyboje.

1999 metais įmonė buvo pilnai restruktūrizuota ir iš prekybos maisto prekėmis bei tepalais, persiformavo į autoserviso paslaugas teikiančią įmonę, buvo pavadinta MobilExperss autoservisu. Tepalų keitimas ir pardavimas, važiuoklės ir variklio remontas, elektros gedimų remontas, kėbuliniai darbai ir dažymas tapo naujos įmonės paslaugomis. 
Per ilgametę patirtį autoserviso veikloje turime sukaupę didelės patirties, šiuo metu mūsų komandą sudaro tik ilgametę patirtį turintys darbuotojai, kiekvienas jų specializuojasi savo srityje. Ilgus metus bendradarbiaujame su didžiausiais Lietuvos bei užsienio detalių tiekėjais, esame užsitarnavę jų patikimumą, todėl geros detalių kainos garantuotos, taip pat mūsų vadybininkai gali padėti surasti ir naudotas dalis.
ExpressAuto pavadinimą pasirinkome dėl to, jog galime kokybiškai ir greitai atlikti beveik visus Jūsų automobiliui reikalingus darbus.
©Copyright 2011. Powered by Eddy